loading

OPEL FLEXCARE
KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO


Opel Flexcare to cała gama korzyści


Bezpieczeństwo i komfort podróżyBezpieczeństwo i komfort podróży Atrakcyjna cena i elastyczna ofertaAtrakcyjna cena i elastyczna oferta
Profesjonalny serwis oraz obsługa okresowa w cenieProfesjonalny serwis oraz obsługa okresowa w cenie Wyższa wartość końcowa samochoduWyższa wartość końcowa samochodu
Opel AssistanceOpel Assistance   


ELEMENTY PAKIETÓW PROGRAMU OPEL FLEXCARE
Zapewnij dodatkową ochronę dla swojego pojazdu.

Opel, Flexcare
OPEL ASSISTANCE

Program zapewnia całodobową pomoc na drodze w razie awarii przez cały okres eksploatacji, do końca obowiązywania usługi Opel FlexCare. Obejmuje między innymi: holowanie, samochód zastępczy, pokrycie kosztów powrotu do domu lub zakwaterowania w hotelu.

Zawsze docieraj do celu bez przeszkód i czerp pełną przyjemność z użytkowania swojego Opla. W razie awarii samochodu ochrona w ramach programu zapewni dalszą mobilność i uchroni przed niespodziewanymi wydatkami. Pakiet świadczeń obejmuje między innymi:

 • Opel Assistance w ramach Opel FlexCare obejmuje również drugi rok eksploatacji pojazdu*
 • Całodobową pomoc na terenie Europy
 • Udzielenie pomocy na drodze
 • Holowanie auta do warsztatu
 • Zorganizowanie zakwaterowania w hotelu lub zapewnienie możliwości kontynuowania podróży pociągiem lub samolotem
 • Wynajem innego samochodu

*W pierwszym roku eksploatacji Opel Assistance jest usługą zawartą w cenie nowego pojazdu i obowiązuje od dnia pierwszej rejestracji lub wydania samochodu przez Dealera marki Opel.
Opel Assistance nie jest gwarancją w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły programu i inne warianty okresu ochrony dostępne są u Dealerów marki Opel.


Opel, Flexcare
OCHRONA POGWARANCYJNA

Zapewnia ochronę pojazdu po upływie standardowej gwarancji nawet do 5 lat. Możesz wybrać czas trwania dodatkowej ochrony od 1 do 3 lat. Pokrywa całkowite koszty napraw (robociznę i części zamienne), zgodnie z warunkami opisanymi w Książce Serwisowej.

Ochrona Pogwarancyjna zapewnia dodatkową ochronę pojazdu po upływie gwarancji* na samochód przez 1, 2 lub 3 lata z limitem przebiegu od 45 000 do 150 000 km. Nie musisz martwić się skutkami awarii samochodu ani nieplanowanymi kosztami napraw po upływie gwarancji na samochód. Zakres programu jest identyczny z zakresem gwarancji sprzedawcy.

 • Obejmuje zarówno koszt części** jak i robocizny
 • Naprawy wykonywane są przy użyciu Oryginalnych Części marki Opel
 • Naprawy realizowane są w sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel

Ochronę Pogwarancyjną w połączeniu z Opel Assistance można wykupić jako samodzielną opcję lub w pakiecie z Obsługa Okresową.

* Początek wyznacza data pierwszej rejestracji lub data wydania auta w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
** Nie dotyczy normalnego zużycia części eksploatacyjnych.


Opel, Flexcare
OBSŁUGA OKRESOWA

Zapewnia realizację Przeglądów Okresowych zgodnie z harmonogramem serwisowym, od chwili zakupu samochodu, przez okres 3 do 5 lat. Obejmuje koszty usług serwisowych, części zamiennych, płynów eksploatacyjnych i kontroli zabezpieczenia antykorozyjnego.

Przygotuj się na nowy komfort użytkowania samochodu. W ramach Obsługi Okresowej Opel FlexCare, Ty i Twój Opel zostaniecie otoczeni opieką naszych wykwalifikowanych specjalistów. Nie musisz martwić się kosztami przeglądów okresowych. Usługi serwisowe w ramach programu obejmują:

 • Wszystkie części i płyny zgodnie z Harmonogramem Serwisowym firmy Opel*
 • Robociznę zgodnie ze specyfikacją w Harmonogramie Serwisowym oraz niezbędne dodatkowe elementy związane z czynnościami serwisowymi
 • Sprawdzenie zabezpieczenia antykorozyjnego

Obsługę Okresową w połączeniu z Opel Assistance można wykupić jako samodzielną opcję lub w pakiecie z Płatną Ochroną Pogwarancyjną.

*Włączając w to płyny takie jak olej silnikowy, płyn hamulcowy, ciecz chłodzącą, olej przekładniowy w trakcie regularnego przeglądu. Zgodnie z Certyfikatem Opel FlexCare, z Obsługi Okresowej wyłączone są części podlegające zużyciu eksploatacyjnemu, których wymiana okaże się konieczna podczas Przeglądów Okresowych.


Opel, Flexcare
ELEMENTY EKSPLOATACYJNE

Usługa bezpłatnej wymiany części eksploatacyjnych* przez okres 3, 4 lub 5 lat od pierwszej rejestracji pojazdu. Obejmuje zarówno koszt części jak i ich wymiany.

Przygotuj swojego Opla na wieloletnią bezproblemową eksploatację. Twój zysk to:

 • Bezpłatna wymiana części eksploatacyjnych
 • Jednorazowa opłata za kilkuletnią ochronę z nieograniczoną liczbą operacji serwisowych*
 • Wymiana tylko na Oryginalne Części Opel w Autoryzowanych Serwisach Opla

Usługa Elementy Eksploatacyjne jest dostępna razem z Obsługą Okresową oraz Ochroną Pogwarancyjną w ramach Pakietu Złotego w programie Opel FlexCare, w wybranym przez Ciebie okresie i limicie przebiegu rocznego.

* Wymiana dotyczy części, które uległy normalnemu zużyciu eksploatacyjnemu, opisanych w dokumencie „Zasady i warunki programu Opel FlexCare”. Wyłączone z ochrony są szkody powstałe w wyniku wypadków lub innych czynników zewnętrznych oraz elementy, które nie były częścią oryginalnego wyposażenia pojazdu. Pakiet zawierający Elementy Eksploatacyjne można nabyć przed pierwszą wymaganą wymianą części objętych obsługą, przed pierwszym wymaganym Przeglądem Okresowym, nie później niż w ciągu 12 miesięcy od pierwszej rejestracji pojazdu. Program Opel FlexCare jest oferowany i obsługiwany przez Dealerów marki Opel.


PAKIETY FLEXCARE
Wybierz pakiet, czas ochrony i limit przebiegu, a następnie sprawdź naszą atrakcyjną cenę dla poszczególnych modeli.

 

1 / 3
Opel, Flexcare
2 / 3
Opel, Flexcare
3 / 3
Opel, Flexcare

 

     

 

 

Opel, Flexcare Opel, Flexcare Opel, Flexcare
Pakiet Standardowy FlexCare Pakiet Srebrny FlexCare Pakiet Złoty FlexCare
❯  POZNAJ SZCZEGÓŁY I CENY ❯  POZNAJ SZCZEGÓŁY I CENY ❯  POZNAJ SZCZEGÓŁY I CENY

Do góry